Langų valymo paslugos

Mūsų TEIKIAMOS PASLAUGOS

Grindų išplovimas

 

VALYMAS PO STATYBOS DARBŲ

 

Atliekame valymus po renovacijos bei statybos darbų. Pagal poreikį galime išvežti surinktas atliekas už papildomą mokestį. 


GENERALINIS PATALPŲ VALYMAS

 

Generalinio patalpų valymo metu nuvalome visus paviršius, išplauname grindis nuo įvairių nešvarumų, užtikrinime patalpų paruošimą jų tolimesniam naudojimui pagal paskirtį. Šis paslaugos variantas puikiai tinkamas generaliniam administracinių patalpų tvarkymui. 
 

 

LANGŲ VALYMAS SUNKIAI PRIEINAMOSE VIETOSE

 

Naudodami specialią alpinizmo įrangą pasiekiame net sunkiausiai prieinamas vietas ir užtikrinime jų švarą. Darbams naudojame kėlimo įrangą ir iki 20 metrų teleskopinę šluotą.
 

 

GRINDŲ IŠPLOVIMAS IR PADENGIMAS APSAUGINE DANGA

 

Dirbame tik su geriausios kokybės priemonėmis, tad galime pašalinti net įsisenėjusius grindų nešvarumus. Impregnuojame akmens masės plyteles, PVC parketą dengiame polimerais arba vašku, taip prikeldami grindis antram gyvenimui.
 

KASDIENINIS PATALPŲ VALYMAS

 

Teikiame periodinę administracinių patalpų valymo paslaugą visoje Lietuvoje. Paslaugų dažnumą bei laiką deriname pagal Jūsų poreikius.
 

 

TERITORIJOS PRIEŽIŪRA VISUS METUS

 

Nuo periodinio žolės pjovimo, kiemo aikštelių priežiūros iki šiukšlių vežimo ar sniego valymo - jeigu ieškote papildomų rankų galinčių prižiūrėti Jūsų teritoriją, kreipkitės į mus. Siūlome ir periodinio mokėjimo, ir vienkartinės įmokos galimybę priklausomai nuo Jūsų poreikių.
 

STIKLO PAKETŲ POLIRAVIMAS

 

Pasitelkdami kokybišką įrangą atliekame stiklo paviršių poliravimą nuo kalkių ar kitų nenuvalomų apnašų. Tai kas atrodė neįmanoma – su mūsų pastangomis bei priemonėmis tampa įmanoma! 
 

 

PAVIRŠIŲ VALYMAS AUKŠTOSE VIETOSE

Atliekame profesionalų langų, sienų bei fasadų išorinį valymą pasitelkdami alpinizmo įrangą.  
 

 

ŽOLĖS PJOVIMAS

Pjauname žolę įvairiose vietovėse naudodami savo turimą įrangą – trimerius, vejos traktoriukus bei žoliapjoves.
 

 

KITI VALYMO BEI APLINKOS TVARKYMO DARBAI

 

Esame lankstūs, tad galime teikti įvairias valymo ir tvarkymo darbų paslaugas pagal Jūsų poreikį. Susiekite su mumis ir mes sukursime švarią Jūsų aplinką!

Žolės pjovimas